Apartament në shitje, Lagjia 5, Korçë

 • 19.000€
, Rruga Kristaq Prifti, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje
, Rruga Kristaq Prifti, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 19.000€

Details

 • Price: 19.000€
 • Size: 52 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0035569702027

Description

Shitet apartament në lagjen 5 Korçë. Një zonë shumë e mirë e cila ndodhet vetëm 5 minuta nga qendra. Një ambient i qetë, komod dhe i përshtatshëm për familjen tuaj. Gjithçka e nevojshme për një jetë më të mirë. Ka pranë, dyqane, shkolla, supermarkete, zona të gjelbra, palestër, bar kafe.

Apartamenti ka tipologji 1+1, me një sipërfaqe prej 52 m2, një hapësirë për një jetesë komode. Është i organizuar në: sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, korridor dhe tualet Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim, Është i pamobiluar dhe ka nevojë për restaurim.

Çmimi: 2,300,000 leke

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Kristaq Prifti, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce