Apartament në shitje, lagjia 18, Korçë

 • 33.000€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 33.000€

Details

 • Price: 33.000€
 • Size: 58 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355697020272

Description

Shitet apartament në lagjen 18, Korçë. Apartamenti ka tipologji 1+1 dhe ka një sipërfaqe prej 58 m2. Ndodhet në katin e 3 dhe është i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe korridor. Apartamenti shitet i mobiluar. Çmimi 3,800,000 lekë.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce