Apartament në shitje, Lagjia 12, Durrës

 • 55.000€
, rruga neki libohoiva, durres

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355697083077

Description

Shitet apartament tek Lagjia 12, Durrës. Apartamenti ka sipërfaqe 67 m2 dhe tipologji 2+1 . Është i organizuar në:  sallon, kuzhinë e veçuar, dhomë gjumi dhe tualet. Shitet i mobiluar, Ndodhet në katin e katërt banim. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address rruga neki libohoiva, durres
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting