Apartament në shitje, lagjia 11, Korçë

 • 75.000€
, Rruga Llazo Palluqi, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje

Apartament në shitje, lagjia 11, Korçë

, Rruga Llazo Palluqi, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 93 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355697099920

Description

Shitet apartament në lagjen 11, Korçë. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe ndodhet në katin e pare të një vile tre katëshe. Ka sipërfaqe 93 m2. Objekti është ende në proces ndërtimi. Çmimi 800 euro/m2. Ndodhet ne nje zone shumë të mire dhe të preferuar të qytetit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Llazo Palluqi, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce