Apartament në shitje, Lagjia 10, Korçë

 • 65.000€
, Rruga Pandeli Vangjeli, Barç, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje
, Rruga Pandeli Vangjeli, Barç, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355697099920

Description

Shitet apartment në lagjen 10, Korçë. Një zonë e qetë, larg zhurmës, e rrethuar nga të gjitha ambientet e nevojshme, supermarkete, farmaci, kënde lojërash, shkolla dhe gjimnaz, vetëm 3 minuta nga parku më i madh Rinia. Ju mund të shijoni qetësinë e zonës si dhe ajrin e pastër freskues. Një jetë e rehatshme dhe e thjeshtë.

Apartamenti ka tipologji  2+1+1 depo+2 ballkone me nj; sipërfaqe prej 107 m2. Është i organizuar në: sallon+kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet, 2 ballkone, korridor dhe 1 depo. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim dhe është i gjithi i investuar me punime mjaft cilësore. Shitet i mobiluar,ose jo. Së bashku me apartmentin shitet edhe një garazh/magazinë me sipërfaqe 73 m². Apartamenti është ndertim i vitit 2005.

Çmimi:65.000 euro

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 • Address Rruga Pandeli Vangjeli, Barç, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce