Apartament në shitje-Korçë

 • 63.000€
, Rruga Pandeli Vangjeli, Barç, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje

Apartament në shitje-Korçë

, Rruga Pandeli Vangjeli, Barç, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 63.000€

Details

 • Price: 63.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 00355697099920

Description

Shitet apartament tek Lagjia 10, Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 96 m2. Ka në total 3 dhoma të organizuara: sallon, kuzhinë e veçuar, dhomë gjumi, korridor i shfrytëzuar si tapezari, tualet dhe ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e pestë, pallat pa ashensor. Shitet i mobiluar ose jo. Cmimi pa mobilim është 7,500,000 lekë ndërsa me mobilim 9,500,000 lekë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Pandeli Vangjeli, Barç, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce