APARTAMENT NE SHITJE-KORCE

 • 50.000€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje

APARTAMENT NE SHITJE-KORCE

, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 50.000€

Details

 • Price: 50.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0694044880

Description

Shitet apartament, pranë Parkut Rinia, Lagja 10, Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 105 m2 dhe tipologji 2+1+2 ballkone. Ndodhet në katin e gjashtë banim dhe shitet i mobiluar. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting