Apartament në shitje, Kamez

, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
shitje
, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania

Details

  • Size: 104 m²
  • Rooms: 3
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 8
  • Mob / Tel: 00355697008830

Description

Super Cmim!
Shitet apartament në Kamëz, Tiranë. Apartamenti është i vendosur në një zonë e cila ka marrë shumë zhvillim vitet e fundit dhe është lehtësisht e aksesueshme me kryeqytetin. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Apartamenti për shitje ka sipërfaqe totale 104 m2. Sipërfaqja e brendshme e apartamentit është 92 m2 dhe 12 m2 sipërfaqe e përbashkët. Apartamenti ka tiopologji 2+1. Ndodhet në katin e tete banim, pallat me ashensor. Godina është në fazë tulle.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting