Apartament në shitje, Durrës

 • 72.000€
, rruga Taulantia

Details

 • Price: 72.000€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697083077

Description

Shitet apartament në në zonë të preferuar të qytetit të Durrësit ,i pozicionuar pranë shkollës Italiane. Ka akses me rrugët kryesore dhe një distancë të shkurtër nga pikat kryesore të qytetit. Zona ofron qetësi, infrastrukturë të rregullt dhe një pamje të bukur të qytetit.
Apartamenti ka tipologji 1+1 me sipërfaqe 72,4 m2. Organizohet në dhomë ndenje + ambient gatimi, dhomë gjumi, korridor, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e tretë banim. Ka pamje të pjesshme nga deti. Prona ndodhet në një pallat te ri, me ashensor dhe administrim shumë të mirë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address rruga Taulantia
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting