Apartament në shitje, Don Bosko, Tiranë

 • 109.500€
,

Details

 • Price: 109.500€
 • Size: 91 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355697083077

Description

Shitet apartament tek rruga Egnatia, Don Bosko, Tiranë. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 91.3 m2, nga të cilat 78.8 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 12.5 m2 sipërfaqe të përbashkëta. Apartamenti ka tipologji 2+1. Ndodhet në katin e nëntë banim, pallat me ashensor. Aktualisht godina është në fazë suvatimi. Cmimi 1200 euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Address

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting