Apartament në shitje, Don Bosko, Tiranë

 • 123.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, rruga egnatia tirane
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, rruga egnatia tirane
 • 123.000€

Details

 • Price: 123.000€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355697083077

Description

Shitet apartament tek rruga Egnatia, Don Bosko, Tiranë. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 102.7 m2, nga të cilat 88,7 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 14 m2 sipërfaqe të përbashkëta. Apartamenti ka tipologji 2+1. Ndodhet në katin e shtatë banim, pallat me ashensor. Aktualisht godina është në fazë suvatimi. Cmimi 1200 euro/m2.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address rruga egnatia tirane
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting