Apartament ne shitje

 • 1.450€
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.450€

Details

 • Price: 1.450€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje tek Kompleksi Arlis, Tiranë.
Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe totale 60.1m2, ku 51.4m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 8.7m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti ka tipologji 1+1 dhe është i organizuar në një dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 7 të një godine të re në ndërtim e sipër me ashensor. Ndodhet në një ndër zonat më të qeta dhe larg zhurmës së qytetit.
Shitet 1450 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting