Apartament ne shitje

 • 1.100€
, Rruga Nexho Konomi, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Rruga Nexho Konomi, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.100€

Details

 • Price: 1.100€
 • Size: 98 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Shitet apartament në Tiranë, Unaza e Re, Rruga Nexho Konomi.

Apartamenti ka një sipërfaqe totale 98.30 m2, nga te cilat 85.50 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 12.80 m2 sipërfaqe e përbashkët. Ka tipologji 2+1, i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, tualet. Pallati është ndërtim i ri, me ashensor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Nexho Konomi, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting