Apartament ne shitje

 • 1€
, Rruga Kodra e Diellit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Rruga Kodra e Diellit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe totale 103.61m2, ku 89.76m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 13.85 m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti ka tipologji 2+1+2 dhe është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet në një godinë të re me ashensor. Ndodhet në një ndër zonat më të qeta dhe larg zhurmës së qytetit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Rruga Kodra e Diellit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting