Apartament ne shitje

 • 115.000€
, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 115.000€

Details

 • Price: 115.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0682070045

Features

Description

Apartament në shitje tek Piazza Bar, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 90m2 dhe ka tipologji 2+1. Është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Ndodhet në katin e 5 të një pallati të vitit 2001. Zona është mjaft e kërkuar dhe i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting