Apartament ne shitje

 • 83.000€
, Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 83.000€

Details

 • Price: 83.000€
 • Size: 91 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Apartament në shitje tek Vila e Zogut, Durrës.
Apartamenti me sipërfaqe të brendshme 91m2 dhe tipologji 2+1+2. Është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, një tualet, dy ballkone dhe depo. Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një pallati të mirëmbajtur me ashensor. Shitet bosh. Apartamenti ka pamje nga Vila e Zogut dhe nga deti. Në apartament nuk ka banuar njeri më parë. Ka hapsirë për parkim. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting