Apartament ne shitje

 • 1.550€
, Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.550€

Details

 • Price: 1.550€
 • Size: 116 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje tek Kompleksi Delijorgji, Tiranë.
Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe totale 116.29m2, ku 100.75m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 15.54m2 është sipërfaqja e përbashkët. Ka tipologji 2+1+2 i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet në një godinë në ndërtim e sipër me ashensor, dhe ka orientim Jug-Lindje. Zona në të cilën ndodhet është mjaft e kërkuar nga njerëzit.
Shitet 1550 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

 • Address Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting