Apartament ne shitje

 • 42.000€
, Mali i Robit, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Mali i Robit, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 42.000€

Details

 • Price: 42.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Apartament në shitje tek Mali i Robit, Kavajë.
Apartamenti ka sipërfaqe 70m2 dhe tipologji 1+1. Është i organizuar në një dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues. Apartamenti shitet i mobiluar dhe është i investuar në detaje. Ka pamje nga deti.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Mali i Robit, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Mali Robit

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting