Apartament ne shitje

 • 85.000€
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 116 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Apartament në shitje në Astir, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 116m2 me tipologji 2+1, ku është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Ndodhet në katin e pestë banim të një pallati me ashensor. Apartamenti shitet i mobiluar. Zona është mjaft e qetë dhe e kërkuar nga njerëzit.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting