Apartament ne shitje

 • 750€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 750€

Details

 • Price: 750€
 • Size: 7 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje në Lagjen 1, Korcë.
Apartamenti ka sipërfaqe totale 75.4 m2 nga të cilat 52.1 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 5.3m2 është sipërfaqja e verandës dhe 18m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një godine të sapo përfunduar. Godina ka dhe garazhd me sipërfaqe 40m2. Zona në të cilën ndodhet godina i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Shitet 750 Euro/m2.
Cmimi i garazhdit 350 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

 • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting