Apartament ne shitje

 • 2.000€
, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 140 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje tek Libri Universitar, Tiranë.
Me sipërfaqe 140m2 dhe tipologji 3+1+2. Apartamenti është i organizuar në tre dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete dhe ballkon. Ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor. Apartamenti shitet i mobiluar. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e qetë dhe e kërkuar nga njerëzit.
Shitet 2000 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

 • Address Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting