Apartament ne shitje

 • 165.000€
, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 165.000€

Details

 • Price: 165.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje tek Tirana e Re.
Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 100m2 dhe tipologji 2+1, ku është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti është i pajisur me hipotekë dhe shitet i mobiluar. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

 • Address Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting