Apartament ne shitje

 • 1.500€
, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 73 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Apartament në shitje tek Rruga e Barrikadave, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 73m2 dhe tipolgji 1+1, ku është e organizuar në një dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një godine të re të sapo përfunduar me fasadë të ventiluar dhe punime tepër cilësore. Godina ndodhet në një zonë mjaft të qetë dhe të kërkuar nga njerëzit.
Shitet 1500 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

 • Address Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting