Apartament ne shitje

 • 70.000€
, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje tek Vasil Shanto, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 55.85m2 dhe tipologji 1+1, ku është i organizuar në një dhomë gjumi, sallon+kuzhinë, një tualet dhe një ambjent i vecuar për përdorim të cfarëdoshëm. Ndodhet në katin e parë banim. Apartament ka ndricim natyral në cdo ambjent, ka hapsirë për parkim, ka oborr dhe poshtë ka një bodrum qe do jetë në perdorim të personit që blen apartamentin. Apartamenti shitet bosh dhe në një nga zonat me të preferuara të Tiranës, e cila të ofron të gjitha facilitetet e nevojshme.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

 • Address Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting