Apartament ne shitje

 • 157.000€
, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 157.000€

Details

 • Price: 157.000€
 • Size: 121 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Ofrojmë apartament për shitje tek Bulevardi Zogu 1, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 121m2 dhe tipologji 2+1, ku është e organizuar në dy dhoma gjumi, sallon + 2 ambjente për gatim, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet në katin 8 me ashensor. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha nevojat për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes është 1300 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting