Apartament ne shitje

 • 1.500€
, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Ofrojmë për shitje apartament tek Liqeni i Thatë, Tiranë.
Me sipërfaqe totale 107.23m2 me tipologji 2+1, ku 94.26m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 12.97m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti organizohet në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Zona në të cilën ndodhet godina i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes është 1500 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting