Apartament ne shitje

 • 1.200€
8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 maj
shitje

Apartament ne shitje

8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 maj
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 136 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

“Emerald Center” një rezidencë unike me një vendndodhje perfekte dhe arkitekturë moderne, godinë banimi dhe shërbime 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 dhe 11 kate me 3 kate parkim dhe ambjente shërbimi nëntokë.
Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe totale 136.4m2 me tipologji 2+1+2, ku 118.6m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 17.8m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti ndodhet në katin e 4 me ashensor. Zona në të cilën ndodhet godina i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes është 1200 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga 5 maj
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting