Apartament ne shitje

 • 49.000€
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 49.000€

Details

 • Price: 49.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Apartament në shitje në Astir, Tiranë.
Me sipërfaqe 70m2 dhe tipologji 1+1, apartamenti është i organizuar në një dhomë gjumi, sallon+kuzhinë, dhe 1 tualet. Aktualisht është i dhënë me qera. Apartamenti ndodhet në një godinë të mirë administruar me ashensor.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting