Apartament ne shitje

 • 38.000€
, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 38.000€

Details

 • Price: 38.000€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694022991

Features

Description

Apartament në shitje tek Lagjia 18, Durrës.
Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 55m2 dhe ka tipologji 1+1, ku është i organizuar në një dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Ndodhet në katin e 3 të një pallati ekzistues. Apartamenti shitet i mobiluar.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting