Apartament ne shitje

 • 140.000€
, Qerret, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Qerret, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 140.000€

Details

 • Price: 140.000€
 • Size: 205 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje në Qerret, Kavajë.
Me sipërfaqe të brendshme 90m2 dhe 115m2 është sipërfaqja e oborrit. Apartamenti ndodhet në katin e parë me tipologji 2+1, ku është i organizuar në dy dhoma gjumi, dhoma e ndenjes me oxhak+kuzhina dhe një tualet. Shitet i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Qerret, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Qerret

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting