Apartament ne shitje

 • 80.000€
, Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 81 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Apartament në shitje në Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe të brendshme prej 81m2 dhe tipologji 2+1, ku është e organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Ndodhet në katin e 6 të pallati ekzistues. Apartamenti ndodhet midis Rrugës “Siri Kodra” dhe Rrugës së “Barrikadave”.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting