Apartament ne shitje

 • 1€
, Jalë, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
shitje
, Jalë, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 126 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0698888677

Description

Apartament në shitje-Folie Village, Jalë, Vlorë
Folie Village i përbërë nga ndërtesa të grupuara pranë njëra tjetrës, projekti përfshin vila private, si dhe apartamente me pamje nga deti dhe apartamente me nënçati. Ai ofron hapësira tregtare si: dyqane, bare, kafene, restorante, si dhe hapësira të rehatshme dhe programe mbështetëse të tilla si qendër spa të nivelit botëror, suitë fitnesi, hapësira ekskluzive‘rooftop’ në katet e sipërme dhe klube gjallëruese buzë detit, kazino dhe hapësira për evente.
Apartamenti ka sipërfaqe totale 126.6m2, sipërfaqe te brendshme 106m2, sipërfaqe të perbashkët 20.6m2 dhe sipërfaqe verande 11.66m2. Organizohet në 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje-gatimi-ngrënie, 2 tualete dhe verandë. Projekti pritet të përfundojnë në vitin 2025.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Jalë, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting