Details

  • Price: 310.000€
  • Size: 144 m²
  • Rooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje, tek Ambasada Amerikane, Tiranë.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 144 m2 dhe tipologji 2+1 + post parkimi.Organizohet në ambjent ndenje + kuzhina, dy dhoma gjumi, dy tualete. Eshtë i mobiluar në mënyrë bashkëkohore, me hipotekë.Ndodhet në një pallat të ri, me ashensor.

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting