Apartament ne shitje

 • 360.000€
, Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 360.000€

Details

 • Price: 360.000€
 • Size: 132 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartamenti ka një sipërfaqe 132 m2, e organizuar në ambjent ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, ku dhoma matrimoniale ka garderobë, dhe dy tualete. Aparatmenti eshtë i mobiluar dhe investuar totalisht deri në detaje.
Ndodhet në katin e 21 të një ndërtimi super modern dhe luksoz në qendër të Tiranës, Ambasador 3.

 • Address Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting