Apartament ne shitje

 • 2.200€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Lundër, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Lundër, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 2.200€

Details

 • Price: 2.200€
 • Size: 112 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje-Tiranë
Vendodhja e Joy Residences është unike ku pasqyrohet gjelbërimi kodrinor, magjepës edhe joshës i Petrelës si dhe pamja e malit të Dajtit.
Vendi ideal për të jetuar shëndetshëm, në mes të gjelberimit në privatesi mes ajrit të pastër, larg zhurmës së kryeqytetit, vetem 8 KM nga qendra e Tiranës.
“Joy Residence” nje destinacioni i ri në Tiranë, i cili ofron arkitekturë të përshtatur sipas kërkesave të klienteve, infrastrukture moderne, me ashensor i cili shkon gjer ne katin -1, cilësi të lartë ndërtimi, siguri dhe administrim 24 orë, privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet të perzgjedhur me shqiptar edhe të huaj.
Apartamenti ka sipërfaqe 112m2 dhe tipologji 1+1. Hapësira e brendshme e apartamentit është e organizuar në 1 dhomë gjumi, ambjent ndenje+gatimi+ngrënie dhe tualet. Aktualisht apartamenti është i dhënë me qera me cmim 1000 Euro/muaj.
Cmimi i shitjes 2200 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Lundër, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting