Details

 • Price: 10€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697020272

Description

Serenity Residence është një kompleks banimi dhe shërbimi i përbërë nga 2 godina rezidenciale dhe 1 godinë 4 katëshe ‘’Serenity Hotel’’! Serenity Residence ka marrë këtë emërtim sepse transmeton vlerat e Korçës duke patur një qasje elegante në dizajn, prezantim dhe trasmetim vlere.
Në Serenity Residence merr kuptim shtëpia juaj e ëndrrave e cila përçon ngrohtësi dhe dritë. Duke përdorur një stil elegant në veshjen e jashtme të fasadës por edhe arredimin e brendshëm, arrijmë t’i përshtatemi stilit tradicional.
Super apartament në shitje 2+1 në ‘’Serenity Residence’’! Ky apartament i pozicionuar në katin 2, ka orientim jug dhe veri-lindje, përbëhet nga 2 dhoma ku secila ka një ndiçim natyral të mrekullueshëm, 2 ballkone, 2 tualete, kuzhina dhe dhoma e ndenjes me një sipërfaqe totale prej 96.7 m2 ku 80.3m2 është sipërfaqa netto dhe 16.4m2 është sipërfaqa e përbashket. Ambjenti i ndenjes, kuzhina si dhe dhoma e fëmijëve kanë orientim jug-lindje.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Korca
 • City Korce

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting