Apartament ne shitje

 • 160.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 160.000€

Details

 • Price: 160.000€
 • Size: 106 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694033900

Description

Apartament në shitje-Tiranë
Shitet apartament në një ndër komplekset me cilesinë më të lartë të ndërtimit të ndërtuar vitet e fundit, kompleski ndodhet larg zhurmave dhe pluhurave të qytetit, me arkitekturë bashkëkohore dhe ekologjike, tek Fiori di Bosko. Zona në të cilën ndodhet kompleksi po merr zhvillim me hapa të shpejtë vitet e fundit. Vendndodhja e mirë e apartamentit e bën atë një mundësi të mirë investimi.
Apartamenti ka sipërfaqe totale 106m2, sipërfaqe të brendshme 94m2 dhe sipërfaqe të përbashkët 12m2. Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje+gatimi+ngrënie, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e parë me ashensor. Ka orientim Jug-Lindje. Ka mobilim modern dhe bashkëkohor. Aktualisht apartamenti është i dhënë me qera 600 Euro/muaj. Posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting