Apartament ne shitje

 • 130.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, kopeshti Botanik
shitje
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, kopeshti Botanik
 • 130.000€

Details

 • Price: 130.000€
 • Size: 81 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje-Tiranë
Shitet apartament në një ndër zonat më elitare dhe të kërkuara për banim, ku mbizotëron ajri i pastër dhe qetësia, pranë Kopshtit Botanik të Tiranës. Pallati ka cilësi superiore ndërtimi, apartamentet janë të përfunduara. Ka hapesirë optimale dhe gjëlbërim të bollshëm. Ndërtimet janë 4 katëshe, me 3 kate apartamente dhe 1 kat papafingo.
Apartamenti në shitje ka sipërfaqe totale 81.9m2, sipërfaqe të brendshme 75.5m2 dhe sipërfaqe të përbashkët 6.4m2. Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje+gatimi+ngrënie, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e 2. Apartamenti jepet për shitje i mobiluar.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address kopeshti Botanik
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting