Details

  • Size: 130 m²
  • Rooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 2
  • Mob / Tel: 0697020272

Description

Serenity Residence është një kompleks banimi dhe shërbimi i përbërë nga 2 godina rezidenciale dhe 1 godinë 4 katëshe ‘’Serenity Hotel’’! Serenity Residence ka marrë këtë emërtim sepse transmeton vlerat e Korçës duke patur një qasje elegante në dizajn, prezantim dhe trasmetim vlere.
Në Serenity Residence merr kuptim shtëpia juaj e ëndrrave e cila përçon ngrohtësi dhe dritë. Duke përdorur një stil elegant në veshjen e jashtme të fasadës por edhe arredimin e brendshëm, arrijmë t’i përshtatemi stilit tradicional.
Super apartament në shitje 3+1+2 në ‘’Serenity Residence’’! Ky apartament i pozicionuar në katin e 2-të, ka orientim jug dhe jug-perëndim, përbëhet nga 3 dhoma ku secila ka një ndriçim natyral të mrekullueshëm, 2 ballkone, 2 tualete, kuzhina dhe dhoma e ndenjes me sipërfaqe totale prej 130.6m2 ku 107.8m2 është sipërfaqja netto dhe 22.8m2 është sipërfaqja e përbashkët.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Korce
  • City Korce

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting