Apartament ne shitje

 • 1€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
shitje
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692083030

Description

Apartament në shitje-Yzberisht, Tiranë
Shitet apartament në Yzberisht. Apartamenti ndodhet në një zonë që kohët e fundit po merr zhvillim me hapa të shpejtë. Ndodhet shumë pranë institucioneve të rendesishme tregtare, arsimore dhe shëndetsore.
Apartamenti ka sipërfaqe 130m2 dhe është i organizuar në 2 dhoma, depo, ambjent ndenje+gatimi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një godine të re me ashensor. Është i përshtatshëm edhe për aktivitete të ndryshme biznesi.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting