Apartament ne shitje

 • 85.000€
, Qerret, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
shitje
, Qerret, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Apartament në shitje-Qerret
Shitet apartament në Qerret. Apartamenti ndodhet në një zonë mjaft të kërkuar dhe preferuar gjatë sezonit veror dhe jo vetëm. Zona ofron të gjitha facilitetet e nevojshme si: farmaci, bar-restorante, markete, etj.
Apartamenti ka sipërfaqe të brendshme 65m2 dhe sipërfaqe oborri 18m2. Ka tipologji 1+1 dhe është i organizuar në 1 dhomë gjumi, ambjent ndenje+gatimi+ngrënie, tualet, verandë dhe oborr. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një kompleksi të sapo përfunduar. Jepet për shitje pjesërisht i mobiluar.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Qerret, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
 • City Qerret

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting