Apartament ne shitje

 • 1€
, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
shitje
, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 118 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje-”Komuna e Parisit”, Tiranë
Shitet apartament në një ndër zonat më të kërkuara dhe të preferuara të qytetit të Tiranës, tek Komuna e Parisit. Zona këto vitet e fundit ka marrë zhvillim me hapa të shpejtë. Ka një pozicion shumë të mirë sepse ndodhet shumë afër si me qendrën e Tiranës dhe zonën e Bllokut po ashtu dhe me Unazën e Madhe të Tiranës, gjë që bën të mundur daljen nga Tirana shumë lehtë.
Apartamenti ka sipërfaqe 118m2 dhe tipologji 3+1. Hapësira e brendshme e apartamentit është e organizuar në 3 dhoma gjumi, ambjent ndenje+gatimi+ngrënie, 2 tualete. Ndodhet në një godine te mirembajtur. Apartamenti jepet per shitje bosh.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting