Apartament ne shitje

 • 85.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697529619

Description

Apartament në shitje-Tiranë
Shitet apartament tek Rruga ”Frosina Plaku”, apartamenti ndodhet pranë 21 Dhjetorit, vetëm 1.2 KM nga qendra e Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare, këndeve të lodrave për fëmijë etj.
Zona ofron shërbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, etj.
Apartamenti ka sipërfaqe 75m2 dhe tipologji 2+1. Organizohet nga ambienti i ndenjës + gatimit + ngrënies, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkoni. Apartamenti ndodhet në katin e 2 të një godine të mirëmbajtur pa ashensor. Jepet për shitje bosh.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting