Apartament ne shitje

 • 230.000€
, Durrës County, Northern Albania, Albania
shitje
, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • 230.000€

Details

 • Price: 230.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Apartament në shitje-Durrës
Shitet super apartament luksoz me pamje nga deti në Durres, tek Rruga e Portit. Apartamenti ndodhet në një zonë mjaft të kërkuar dhe të preferuar për banim. Zona i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Apartamenti ka sipërfaqe 105m2 dhe ka tipologji 2+1. Hapësira e brendshme e apartamentit është e organizuar në 2 dhoma gjumi, dhomë garderobe,ambjent ndenje+gatimi+ngrënie, tualet dhe ballkon. Apartamenti ka monilim modern dhe është i investuar në detaje. Ndodhet në katin e 6 të pallati të mirëmbajtur me ashensor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Durrës County, Northern Albania, Albania

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting