Apartament ne shitje

 • 750€
, Pallatet Malezjane, Rruga e Shkodrës, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
, Pallatet Malezjane, Rruga e Shkodrës, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 750€

Details

 • Price: 750€
 • Size: 57 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692083030

Description

Apartament në shitje-”Kthesa e Kamzës”, Tiranë
Shitet apartament tek ”Kthesa e Kamzës”, në një zonë mjaft të qetë dhe të kërkuar për banim. Zona ndodhet shumë pranë institucioneve të rëndësishme si ato shëndetsore, arsimore dhe tregtare. Vendndodhja e mirë e apartamentit e bën atë një mundësi të mirë investimi.
Apartamenti ka sipërfaqe totale 57.3m2 dhe tipologji 1+1. Hapësira e brendshme e apartamentit është e organizuar në 1 dhomë gjumi, ambjent ndenje + gatimi + ngrënie, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e 7 të një godine të mirëmbajtur me ashensor. Apartamenti jepet për shitje bosh.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Pallatet Malezjane, Rruga e Shkodrës, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting