Apartament ne shitje

 • 1.100€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Zhegu, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Zhegu, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 1.100€

Details

 • Price: 1.100€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0697008830

Description

Apartament në shitje-Tiranë
Shitet apartament tek Rruga ”Zhegu”, në një zonë shumë të qetë dhe të kërkuar për banim. Apartamenti ndodhet në një godinë banimi dhe shërbimi 5,6,7,8 kate mbi tokë dhe 2 kate parkimi nëntokë. Kohët e fundit kjo zonë ka marrë zhvillim me hapa të shpejte. Zona i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme.
Apartamenti ka sipërfaqe totale 77.50m2, sipërfaqe të brendshme 67.25m2 dhe sipërfaqe të përbashkët 10.25m2, ka tipologji 1+1. Apartamenti është i organizuar në 1 dhomë gjumi, ambjent ndenje + gatimi + ngrënie, tualet dhe ballkon. Ndodhet në një godinë në ndërtim e sipër me ashensor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Zhegu, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting