Apartament ne shitje

 • 1€
, Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
, Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0697008830

Description

Apartament në shitje-Rruga ”Mihal Grameno”, Tiranë
Shitet apartament në një ndër zonat më të qeta dhe të preferuara të qytetit të Tiranës. Apartamenti gjendet shumë pranë me institucione të rëndesishme si ato shtetërore, arsimore, shëndetsore dhe tregtare. Kjo zonë kohët e fundit ka marrë një zhvillim me hapa të shpejtë.
Apartamenti ka sipërfaqe totale 107.3m2, sipërfaqe te brendshme 91.1m2 dhe sipërfaqe të përbashkët 16.2m2. Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje+gatimi+ngrënie dhe tualet. Ndodhet në katin e 7 të një godine të mirëmbajtur.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting