Apartament ne shitje

 • 1€
, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
shitje
, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 228 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje-Tiranë
Shitet apartament pranë Qendrës Nobis, në një ndër zonat më të kërkuara dhe preferuara për banim. Apartamenti ndodhet shumë pranë me institucione të rëndesishme shëndetsore, arsimore, shtetërore dhe tregtare. Zona i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme. Apartamenti ka sipërfaqe totale 228m2, sipërfaqe të brendshme 142m2, sipërfaqe të përbashkët 23m2 dhe sipërfaqe verande 65m2. Hapësira e brendshme e apartamentit është e organizuar në 3 dhoma gjumi, ambjent ndenje+gatimi+ngrënie, 2 tualete dhe verandë. Apartamenti ndodhet në katin e 7 të një godine të mirëadministruar me ashensor. Ka pamje nga Liqeni i Tiranës dhe jepet për shitje i mobiluar.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting