Apartament ne shitje

 • 1.000€
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 121 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje-Tiranë
Garden Residence Turdiu është një kompleks banimi me 9 ndërtesa kryesore me 7, 8, 11 dhe 12 kate mbi tokë dhe kate parkimi nëntokë. Kompleksi ofron hapësira rekreative për banorët, një pishinë të përbashkët, një kënd lojrash për fëmijët dhe shumë shërbime e lehtësira për jetesë të qetë në komunitet.
Apartamenti ka sipërfaqe totale 121.03m2, sipërfaqe të brendshme 108.55m2 dhe sipërfaqe të përbashkët 12.48m2. Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje+gatimi+ngrënie dhe tualet. Ndodhet në katin e 10 të një pallati në ndërtim e sipër.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting