Apartament ne shitje

 • 1€
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 71 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje-Rruga ”Mine Peza”, Tiranë
Shitet apartament tek Rruga ”Mine Peza”, apartamenti ndodhet vetëm 2 minuta larg nga qendra e Tiranës dhe afer disa akseve kryesore rrugore si Rruga e “Durrësit”, Rruga e “Kavajës”, “Myslym Shyri”, Sheshi “Skendërbej” etj.
Godina është 10 kate, e cila ofron cilësi të lartë në konstruksion dhe në rifiniturë, fasadë të ventiluar, hidroizolim, dritaret dopio xham, parkingjet me sistem sprinkler kundra zjarrit, ashensor, mirëmbajtje etj.
Apartamenti ka sipërfaqe totale 71.8m2, sipërfaqe të brenshme 60.2m2 dhe sipërfaqe të përbashkët 11.6m2. Hapësira e brendshme e apartamentit është e organizuar në 1 dhomë gjumi, ambjent ndenje+gatimi+ngrënie dhe tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 3 me ashensor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Mine Peza, Rruga Mine Peza, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting